Klasa okręgowa 2019/20 – terminarz i wyniki

1. kolejka – 10-11 sierpnia
Mustang Ostaszewo 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński  10 sierpnia, 11:00
Elana II Toruń 4-1 Promień Kowalewo Pomorskie  10 sierpnia, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Wda Świecie  10 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski 4-0 Unia Wąbrzeźno  10 sierpnia, 15:00
Cyklon Kończewice 1-1 Olimpia II Grudziądz  10 sierpnia, 12:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-3 Pomorzanin Serock  10 sierpnia, 16:00
Flisak Złotoria 0-1 Polonia Bydgoszcz  10 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 2-5 Start Pruszcz  10 sierpnia, 17:00
2. kolejka – 17-18 sierpnia
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Start Pruszcz  17 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 1-1 Sokół Radomin  17 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Serock 2-0 Flisak Złotoria  17 sierpnia, 16:00
Olimpia II Grudziądz 1-1 Unia Solec Kujawski  17 sierpnia, 16:00
Wda Świecie 3-0 Cyklon Kończewice  17 sierpnia, 13:00
Unia Wąbrzeźno 3-4 Krajna Sępólno Krajeńskie  17 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  17 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Elana II Toruń  18 sierpnia, 11:00
3. kolejka – 24-25 sierpnia
Elana II Toruń 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński  25 sierpnia, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Mustang Ostaszewo  24 sierpnia, 17:00
Cyklon Kończewice 3-2 Promień Kowalewo Pomorskie  24 sierpnia, 12:00
Unia Solec Kujawski 0-1 Wda Świecie  24 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Olimpia II Grudziądz  24 sierpnia, 14:00
Sokół Radomin 0-0 Pomorzanin Serock  25 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 1-2 Polonia Bydgoszcz  24 sierpnia, 17:00
Flisak Złotoria 5-1 Unia Wąbrzeźno  24 sierpnia, 17:00
4. kolejka – 31 sierpnia-1 września
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Polonia Bydgoszcz  31 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Serock 0-2 Start Pruszcz  31 sierpnia, 11:00
Olimpia II Grudziądz 2-0 Flisak Złotoria  1 września, 14:00
Wda Świecie 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie  31 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 Unia Solec Kujawski  31 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Cyklon Kończewice  1 września, 17:00
Unia Wąbrzeźno 5-1 Sokół Radomin  1 września, 17:00
Elana II Toruń 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  24 listopada, 11:20
5. kolejka – 7-8 września
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński  7 września, 17:00
Start Pruszcz 6-1 Unia Wąbrzeźno  7 września, 17:00
Cyklon Kończewice 0-1 Elana II Toruń  7 września, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-1 Mustang Ostaszewo  7 września, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie  7 września, 13:00
Flisak Złotoria 0-7 Wda Świecie  7 września, 17:00
Sokół Radomin 0-4 Olimpia II Grudziądz  7 września, 11:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Pomorzanin Serock  7 września, 11:00
6. kolejka – 14-15 września
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Pomorzanin Serock  14 września, 16:00
Olimpia II Grudziądz 0-2 Start Pruszcz  15 września, 14:00
Wda Świecie 3-0 Sokół Radomin  14 września, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Flisak Złotoria  15 września, 16:00
Unia Wąbrzeźno 2-3 Polonia Bydgoszcz  14 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-4 Krajna Sępólno Krajeńskie  14 września, 15:00
Elana II Toruń 4-0 Unia Solec Kujawski  15 września, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-2 Cyklon Kończewice  14 września, 17:00
7. kolejka – 21-22 września
Pomorzanin Serock 0-1 Unia Wąbrzeźno  21 września, 16:00
Cyklon Kończewice 3-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński  21 września, 13:00
Unia Solec Kujawski 6-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  21 września, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 5-2 Elana II Toruń  21 września, 16:00
Flisak Złotoria 1-0 Mustang Ostaszewo  22 września, 16:30
Sokół Radomin 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie  22 września, 17:00
Start Pruszcz 2-1 Wda Świecie  21 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Olimpia II Grudziądz  21 września, 16:00
 8. kolejka – 28-29 września
Olimpia II Grudziądz 1-0 Pomorzanin Serock  29 września, 14:00
Wda Świecie 2-3 Polonia Bydgoszcz  28 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-5 Start Pruszcz  28 września, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 7-1 Unia Wąbrzeźno  28 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-0 Sokół Radomin  28 września, 15:00
Elana II Toruń 3-0 Flisak Złotoria  29 września, 18:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Krajna Sępólno Krajeńskie  28 września, 16:00
Cyklon Kończewice 0-2 Unia Solec Kujawski  28 września, 15:00
9. kolejka – 5-6 października
Unia Solec Kujawski 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński  5 października, 15:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Olimpia II Grudziądz  5 października, 15:30
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-0 Cyklon Kończewice  5 października, 16:00
Flisak Złotoria 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  6 października, 12:00
Sokół Radomin 2-3 Elana II Toruń  5 października, 11:00
Start Pruszcz 1-4 Mustang Ostaszewo  5 października, 11:00
Polonia Bydgoszcz 7-0 Promień Kowalewo Pomorskie  5 października, 11:00
Pomorzanin Serock 0-1 Wda Świecie  5 października, 11:00
10. kolejka – 12-13 października
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-1 Olimpia II Grudziądz  12 października, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Pomorzanin Serock  12 października, 14:00
Mustang Ostaszewo 2-4 Polonia Bydgoszcz  12 października, 14:00
Elana II Toruń 2-0 Start Pruszcz  13 października, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6-0 Sokół Radomin  12 października, 13:00
Cyklon Kończewice 1-1 Flisak Złotoria  12 października, 15:00
Wda Świecie 3-0 Unia Wąbrzeźno  12 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 5-0 Krajna Sępólno Krajeńskie  12 października, 14:00
11. kolejka – 20-21 października
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński  19 października, 15:00
Flisak Złotoria 2-4 Unia Solec Kujawski  19 października, 13:00
Unia Wąbrzeźno 5-0 Promień Kowalewo Pomorskie  19 października, 15:00
Sokół Radomin 4-0 Cyklon Kończewice  19 października, 16:00
Start Pruszcz 4-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  19 października, 11:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Elana II Toruń  19 października, 15:00
Pomorzanin Serock 2-1 Mustang Ostaszewo  19 października, 14:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Wda Świecie  20 października, 14:00
12. kolejka – 26-27 października
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 Wda Świecie  26 października, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-5 Olimpia II Grudziądz  26 października, 15:00
Elana II Toruń 1-1 Pomorzanin Serock  27 października, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Polonia Bydgoszcz  26 października, 15:00
Cyklon Kończewice 0-4 Start Pruszcz  26 października, 15:00
Mustang Ostaszewo  3-1 Unia Wąbrzeźno  26 października, 14:00
Unia Solec Kujawski 4-3 Sokół Radomin  26 października, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-0 Flisak Złotoria  26 października, 15:00
13. kolejka – 2-3 listopada
Flisak Złotoria 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński  2 listopada, 13:00
Sokół Radomin 4-0 Krajna Sępólno Krajeńskie  2 listopada, 14:00
Start Pruszcz 2-1 Unia Solec Kujawski  2 listopada, 13:00
Unia Wąbrzeźno 1-4 Elana II Toruń  2 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Cyklon Kończewice  2 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 2-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  2 listopada, 14:00
Olimpia II Grudziądz 5-0 Mustang Ostaszewo  3 listopada, 13:00
Wda Świecie 7-0 Promień Kowalewo Pomorskie  2 listopada, 14:00
14. kolejka – 9-10 listopada
Radzynianka Radzyń Chełmiński 11-0 Promień Kowalewo Pomorskie  9 listopada, 11:00
Mustang Ostaszewo 0-3 Wda Świecie  9 listopada, 12:30
Elana II Toruń 3-4 Olimpia II Grudziądz  10 listopada, 11:00
Cyklon Kończewice 3-1 Pomorzanin Serock  10 listopada, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Unia Wąbrzeźno  9 listopada, 14:00
Unia Solec Kujawski 3-0 Polonia Bydgoszcz  9 listopada, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-4 Start Pruszcz  10 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 1-0 Sokół Radomin  9 listopada, 13:00
15. kolejka – 16-17 listopada
Sokół Radomin 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński  16 listopada, 12:00
Start Pruszcz 3-1 Flisak Złotoria  16 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 4-4 Krajna Sępólno Krajeńskie  16 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 1-1 Unia Solec Kujawski  16 listopada, 14:00
Unia Wąbrzeźno 1-1 Cyklon Kończewice  16 listopada, 13:00
Olimpia II Grudziądz 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  17 listopada, 13:00
Wda Świecie 2-1 Elana II Toruń  16 listopada, 13:30
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 Mustang Ostaszewo  17 listopada, 14:00
16. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie Elana II Toruń
Wda Świecie Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno Unia Solec Kujawski  
Olimpia II Grudziądz Cyklon Kończewice
Pomorzanin Serock Krajna Sępólno Krajeńskie
Polonia Bydgoszcz Flisak Złotoria
Start Pruszcz Sokół Radomin
17. kolejka
Start Pruszcz Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sokół Radomin Polonia Bydgoszcz
Flisak Złotoria Pomorzanin Serock
Unia Solec Kujawski Olimpia II Grudziądz
Cyklon Kończewice Wda Świecie
Krajna Sępólno Krajeńskie Unia Wąbrzeźno  
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Promień Kowalewo Pomorskie
Elana II Toruń Mustang Ostaszewo
18. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Elana II Toruń
Mustang Ostaszewo Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Promień Kowalewo Pomorskie Cyklon Kończewice
Wda Świecie Unia Solec Kujawski
Olimpia II Grudziądz Krajna Sępólno Krajeńskie
Pomorzanin Serock Sokół Radomin
Polonia Bydgoszcz Start Pruszcz
Unia Wąbrzeźno Flisak Złotoria
19. kolejka
Polonia Bydgoszcz Radzynianka Radzyń Chełmiński
Start Pruszcz Pomorzanin Serock
Flisak Złotoria Olimpia II Grudziądz
Krajna Sępólno Krajeńskie Wda Świecie
Unia Solec Kujawski Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Elana II Toruń
20. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno Start Pruszcz  
Elana II Toruń Cyklon Kończewice
Mustang Ostaszewo Unia Solec Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie Krajna Sępólno Krajeńskie
Wda Świecie Flisak Złotoria
Olimpia II Grudziądz Sokół Radomin
Pomorzanin Serock Polonia Bydgoszcz
21. kolejka
Pomorzanin Serock Radzynianka Radzyń Chełmiński
Start Pruszcz Olimpia II Grudziądz
Sokół Radomin Wda Świecie
Flisak Złotoria Promień Kowalewo Pomorskie
Polonia Bydgoszcz Unia Wąbrzeźno  
Krajna Sępólno Krajeńskie Mustang Ostaszewo
Unia Solec Kujawski Elana II Toruń
Cyklon Kończewice Naprzód Jabłonowo Pomorskie
22. kolejka
Unia Wąbrzeźno Pomorzanin Serock  
Radzynianka Radzyń Chełmiński Cyklon Kończewice
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Unia Solec Kujawski
Elana II Toruń Krajna Sępólno Krajeńskie
Mustang Ostaszewo Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie Sokół Radomin
Olimpia II Grudziądz Polonia Bydgoszcz
Wda Świecie Start Pruszcz
23. kolejka
Pomorzanin Serock Olimpia II Grudziądz
Polonia Bydgoszcz Wda Świecie
Start Pruszcz Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno Radzynianka Radzyń Chełmiński  
Sokół Radomin Mustang Ostaszewo
Flisak Złotoria Elana II Toruń
Krajna Sępólno Krajeńskie Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Solec Kujawski Cyklon Kończewice
24. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Unia Solec Kujawski
Olimpia II Grudziądz Unia Wąbrzeźno  
Cyklon Kończewice Krajna Sępólno Krajeńskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Flisak Złotoria
Elana II Toruń Sokół Radomin
Mustang Ostaszewo Start Pruszcz
Promień Kowalewo Pomorskie Polonia Bydgoszcz
Wda Świecie Pomorzanin Serock
25. kolejka
Olimpia II Grudziądz Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomorzanin Serock Promień Kowalewo Pomorskie
Polonia Bydgoszcz Mustang Ostaszewo
Start Pruszcz Elana II Toruń
Sokół Radomin Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Flisak Złotoria Cyklon Kończewice
Unia Wąbrzeźno Wda Świecie  
Krajna Sępólno Krajeńskie Cyklon Kończewice
26. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Solec Kujawski Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie Unia Wąbrzeźno  
Cyklon Kończewice Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Start Pruszcz
Elana II Toruń Polonia Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo Pomorzanin Serock
Wda Świecie Olimpia II Grudziądz
27. kolejka
Wda Świecie Radzynianka Radzyń Chełmiński
Olimpia II Grudziądz Promień Kowalewo Pomorskie
Pomorzanin Serock Elana II Toruń
Polonia Bydgoszcz Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Cyklon Kończewice
Unia Wąbrzeźno Mustang Ostaszewo  
Sokół Radomin Unia Solec Kujawski
Flisak Złotoria Krajna Sępólno Krajeńskie
28. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Flisak Złotoria
Krajna Sępólno Krajeńskie Sokół Radomin
Unia Solec Kujawski Start Pruszcz
Elana II Toruń Unia Wąbrzeźno  
Cyklon Kończewice Polonia Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo Olimpia II Grudziądz
Promień Kowalewo Pomorskie Wda Świecie
29. kolejka
Promień Kowalewo Pomorskie Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wda Świecie Mustang Ostaszewo
Olimpia II Grudziądz Elana II Toruń
Pomorzanin Serock Cyklon Kończewice
Unia Wąbrzeźno Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
Polonia Bydgoszcz Unia Solec Kujawski
Start Pruszcz Krajna Sępólno Krajeńskie
Sokół Radomin Flisak Złotoria
30. kolejka
Radzynianka Radzyń Chełmiński Sokół Radomin
Flisak Złotoria Start Pruszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie Polonia Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski Pomorzanin Serock
Cyklon Kończewice Unia Wąbrzeźno  
Naprzód Jabłonowo Pomorskie Olimpia II Grudziądz
Elana II Toruń Wda Świecie
Mustang Ostaszewo Promień Kowalewo Pomorskie

Brak możliwości komentowania